top of page
taneční rituál

Taneční ceremonie/Fullmoon Yoga Dance Session

Cykly měsíce a ženy jsou vzájemně propojené - S přibývajícím měsícem energie sílí, stejně jako s přílivem, tenze vzrůstá ... citlivá duše ženy je velmi senzitivní vůči energetickým výkyvům, ale jde pouze o správné uchopení, o využití potenciálu, stejně jako s nádechem, nechat se tou vlnou vynést až na samotný její vrchol. 

 

Dynamika pohybu vychází ze svobody vašeho projevu, pocitů, emocí a principů... Váš prožitek je přímo úměrný umění spontánnosti... Spontaneita je nevědomou součástí našich životů, někdy bývá potlačena na základě našeho nedostačujícího sebevědomí, obav a strachů... My, ale vytváříme, společně bezpečný prostor, kde se můžeme svobodně projevit, nechat vyjevit naše strachy a obavy, propukat v emocionální třesk či si jen tak tiše plynout a ladit se... Mít možnost se spontánně projevit produkuje slast, kdo zakusil, tak ví o čem mluvím;)...

 

Tanec je jeden z nejpřirozenějších způsobů sebevyjádření, dává nám možnost se otevřít a jen tak být tady a teď, zapomenout na všechno, nazývám to laskavou meditací v pohybu... Jóga před tanečním programem bývá klidná, zaměřená na dech a plynutí, je to jakési ladění se se sebou samým. Zároveň, ale je celý večer koncipován jako střetnutí se, během kterého máme možnost nasdílet s dalšími podobně laděnými ženami, cokoli co nás napadne. Esencí vašeho prožitku je vědomé rozhodnutí, dovolit si být volná, svobodná, divoká, nezkrotná, vášnivá, silná, neústupná, odvážná, emocionální, tekoucí... Jako hudba, která nás provází...  jsou  otevřeny jen ženám.

Taneční úplňkový rituál: Event
bottom of page