top of page
65045906_2699141960115321_7886454545604149248_o_edited.jpg

Reference zblízka

,,ještě jednou děkuju za včerejšek, za přípravu:-) a zvědomění pár zásadních věcí, díky tomu jsem mohla dnes upřímně vyjádřit některé zásadní věci tak, že můj ex vyjádřil pochopení, uznal a omluvil se, za to co předtím neviděl a mohlo to dojít do bodu, kdy už nemám ten stravující vztek, takže jsme to ukončili důstojně, v nadhledu a de fakto i s humorem. Poplakala jsem si, to jo, ale už tam snad není to, co mě tak dusilo..."

Alice

Před časem jsem si Adélkou prošla dýchání a s odstupem bych chtěla sdílet, jak krásně a citlivě mě Adélka dokázala provést tímto otevřeným stavem vědomí. Pocit bezpečí a důvěry mě provázel celým dýcháním a také proto jsem se mohla do dechu ponořit naplno a bez obav. Díky bubnování a vonným olejům bylo do dechu opravdu vtaženo celé tělo všemi smysly. Je pro mě velmi silné, že díky dechu, který máme stále sebou a vychází z nás se můžeme dostat hlouběji do své duše i dále.
Díky Adél

Gábina

,,Adélka je velmi jemná a citlivá žena. Léta se věnuje józe, při které jsme se i setkali. Když jsem se dozvěděla, že nabízí i kranio, ihned jsem se k ní objednala. Věděla jsem, že dokáže vše skvěle propojit a zažiji u ní unikátní spojení jejich darů. Pokaždé jsem velmi spokojena, uvolněná a jako vyměněna. Ten široký přesah a hloubku, která není okem viditelná, ale tělu ano, jsem zatím u nikoho necítila. Vždy se k ní těším a všem ji ze srdce doporučuji "

Kristi Anna Gladiš -regresní terapeutka-

,,děkuju ti ještě jednou za ošetření a povídání, cítím se už zase jako já, bylo to inspirativní..."

Eliška

S Adélkou se znám více než rok a díky ní jsem se seznámila i s kraniosakrální terapií. O blahodárných účincích terapie jsem mnoho slyšela i četla. Stručná definice kraniosakrální biodynamiky říká, že: „Kraniosakrální biodynamika je vzdělaný, specifický neinvazivní dotek, který podporuje vrozenou schopnost vašeho těla uzdravit se.“ Tato definice se mi moc líbila, protože i já věřím v inteligenci svého těla, které nám často dává dopředu signály, že něco děláme špatně. Tyto signály však často přehlížíme. I já jsem je nevnímala. První setkání s terapií byl pro mě velmi silný zážitek, při kterém jsem se dostala poprvé do velmi hlubokého meditativního stavu. Nejen že pocity únavy, trávicí potíže a psychická nepohoda téměř ze dne na den zmizela, ale v těle jsem začala pociťovat nové vjemy a začala být vědomější. Byla jsem nadšená! Jsem vděčná za tuto zkušenost a za to, že Adélku jako velmi vnímavou a obratnou terapeutku znám. Moc jí děkuji a těším se na další a další ošetření . A přidávám se k těm co tuto metodu označují jako „terapii 21.století“.

Pavla

bottom of page