top of page
Kraniosakrální biodynamická terapie

Kraniosakrální biodynamická terapie

Jedná se o terapeutickou metodu, která přistupuje ke klientovi celostním způsobem. Potkáváme klienta přesně tam, kde právě je, bez hodnocení a analyzování. Ošetření probíhá vždy na lehátku. Klient je pohodlně oblečený a terapeut velmi jemně pokládá ruce na specifická místa na těle.  

Dotykem se nám otevírají brány do jemněhmotného světa. Skrze jemný neinvazivní dotyk jsme schopni jít do hloubky našeho vnímání a měnit naše struktury na té nejhlubší úrovni. 

V dnešním uspěchaném světě je těžké se naladit na naše tělo nebo uklidnit naši mysl a tok našich myšlenek. Čím je náš životní styl rychlejší, tím to jde hůře. Všechny ty podněty jímž jsme neustále vystaveni, musí náš mozek bez ustání zpracovávat a vyhodnocovat. Důsledkem toho se cítíme být unavení, zahlcení, nervový systém kolísá, snižuje se naše obranyschopnost, trápí nás trávicí potíže, autoimunitní onemocnění apod. A to jsme jen u příznaků, jež vykazuje naše fyzické tělo. Současně se zhoršujícím stavem našeho těla upadá i naše psyché. Trpíme depresemi, špatně spíme, chybí nám radost a motivace do života

V hlubokém uvolňujícím stavu přebírá aktivitu, oproti sympatiku, jeho antagonista - parasympatikus. Ten v našem těle spouští důležité procesy, které se podílejí na našem uzdravení - řídí imunitní funkce, uvolňuje svaly v těle, zklidňuje tepovou frekvenci, dech, ovlivňuje a harmonizuje trávicí procesy, podílí se na tvorbě a obnově tkání atd.  Díky této hluboce relaxační terapii se centrální nervový systém klienta dostává do hlubokého stavu klidu, ve kterém je klient schopný se naladit a vyladit svůj systém k původní matrici - tedy ke zdraví. K naší přirozenosti. Terapeut zde figuruje jako takový maják, jež přináší světlo a vytváří bezpečný prostor, skrze který je možné všechny ty potřebné procesy nechat námi projít.   

Tato setkání jsou koncipována tak, aby se využil maximální terapeutický potenciál. Každé ošetření je pro mě rituálem a naprosto jedinečným setkáním s klientem a jeho vnitřním nastavením. 

Necháme promlouvat jazyk našeho těla v rytmu primárního dechu, jehož substancí je sám život. 

Na závěr ošetření se vše doladí díky zvukové lázni.

Pro koho je ošetření vhodné:

- podpora v léčbě psychosomatických poruch

- podpora v těhotenství a počátcích mateřství

- pro lidi trpící PTSP

- podpora při dlouhodobém onemocnění

- podpora v osobním růstu

Proč Kraniosakrální biodynamika?

- harmonizuje nervový systém

- zmírňuje stres a napětí

- prohlubuje si uvědomění sebe a těla

- propojuje tělo, mysl a duši

Nechť se dějí zázraky.  

 

Cena za ošetření 60min/1000,- v ceně je úvodní povídání a zvuková lázeň - délka našeho setkání bude cca 1,5hod

NOVĚ nabízím možnost přijet i s celou svojí výbavou za Vámi až domů, za příplatek dle km vzdálenosti;)

     

     

Kraniosakrální biodynamická terapie: Event
bottom of page