top of page
AdobeStock_315016859_edited.jpg

Kraniosakrální biodynamická terapie

Kraniosakrální biodynamické ošetření je terapií 21. století. 

 

Jedná se o terapeutickou metodu, která přistupuje ke klientovi celostním způsobem. Potkáváme klienta přesně tam, kde právě je, bez hodnocení a analyzování. Ošetření probíhá vždy na lehátku. Klient je pohodlně oblečený a terapeut velmi jemně pokládá ruce na specifická místa na těle.  

Dotykem se nám otevírají brány do jemněhmotného světa. Skrze jemný neinvazivní dotyk jsme schopni jít do hloubky našeho vnímání a měnit naše struktury na té nejhlubší úrovni. 

V dnešním uspěchaném světě je těžké se naladit na naše tělo nebo uklidnit naši mysl a tok našich myšlenek. Čím je náš životní styl rychlejší, tím to jde hůře. Všechny ty podněty jímž jsme neustále vystaveni, musí náš mozek bez ustání zpracovávat a vyhodnocovat. Důsledkem toho se cítíme být unavení, zahlcení, nervový systém kolísá, snižuje se naše obranyschopnost, trápí nás trávicí potíže, autoimunitní onemocnění apod. A to jsme jen u příznaků, jež vykazuje naše fyzické tělo. Současně se zhoršujícím stavem našeho těla upadá i naše psyché. Trpíme depresemi, špatně spíme, chybí nám radost a motivace do života. 

V hlubokém uvolňujícím stavu přebírá aktivitu, oproti sympatiku, jeho antagonista - parasympatikus. Ten v našem těle spouští důležité procesy, které se podílejí na našem uzdravení - řídí imunitní funkce, uvolňuje svaly v těle, zklidňuje tepovou frekvenci, dech, ovlivňuje a harmonizuje trávicí procesy, podílí se na tvorbě a obnově tkání atd.  Díky této hluboce relaxační terapii se centrální nervový systém klienta dostává do hlubokého stavu klidu, ve kterém je klient schopný se naladit a vyladit svůj systém k původní matrici - tedy ke zdraví. K naší přirozenosti. Terapeut zde figuruje jako takový maják, jež přináší světlo a vytváří bezpečný prostor, skrze který je možné všechny ty potřebné procesy nechat námi projít.

,,Protože jediná cesta z utrpení, je cesta skrze něj."  

Tato setkání jsou koncipována tak, aby se využil maximální terapeutický potenciál. Každé ošetření je pro mě rituálem a naprosto jedinečným setkáním s klientem a jeho vnitřním nastavením. 

Necháme promlouvat jazyk našeho těla v rytmu primárního dechu, jehož substancí je sám život. 

Na závěr ošetření se vše doladí díky zvukové lázni.

Nechť se dějí zázraky.  

 

Cena za ošetření 60min/800,- v ceně je úvodní povídání a zvuková lázeň - délka našeho setkání bude cca 1,5hod

Cena za ošetření 90min/1100,- v ceně je úvodní povídání a zvuková lázeň - délka našeho setkání bude cca 2hod           

     

Kraniosakrální biodynamická terapie: Event
bottom of page